nlogo - özyurtlar
İSTANBUL

AVRUPA YAKASININ YENİ SEMBOLÜ

NLOGO İSTANBUL

Her detayında Özyurtlar mimarisinin izlerini taşıyan; prestiji, ihtişamı ve ayrıcalıklı yaşam alanlarıyla bugüne kadar yaptığımız en büyük proje olan Nlogo İstanbul, logomuzdan esinlenerek tasarlandı.

The Most Enjoyable Moments
Getting fit, having fun, living healthy…We are promising you a healthy, happy and exciting world at the heart of the city. When you give a break to sport, vitamin bar will serve you with various fruit cocktails and healthy products. With Nlogo Istanbul, we aim to suffer a boutique understanding of life, while combining sports and fun and creating a positive change in your.

The Most Exciting Hours
Your cinema joy is from us because you are special for us ! At Nlogo Istanbul, we offer you, the cinema passionate, a deviant cinema experience and pleasure with our cinema hall equipped with the state of art technology.

Sosyal olanakları ve hizmetleri ile N logo İstanbul öncelikle “Mutlu Ev Sahipleri” yaratmayı hedefliyor. Hayal ettiğiniz, beş yıldızlı bir tutkudan yola çıkarak tasarlanan büyülü bir dünyanın kapıları N logo İstanbul ile açılıyor.


NLOGO İSTANBUL TANITIM VİDEOSU

 
 

FOR MORE INFORMATION PLEASE CONTACT US

For information and prices of project, please contact us