YALOVA'DA YENİ BİR YAŞAM...

YÜKSEK GETİRİLİ YATIRIM PROJELERİ

 

yalova hakkında

Yalova ili her mevsim turizm faaliyetinin yaşanabildiği, termal turizmi, kıyı turizmi, av turizmi, spor amaçlı doğa turizmi gibi etkinliklere sahip önemli bir liman kentidir. Özellikle dünyaca ünlü Termal kaplıcaları ve Armutlu kaplıcaları Türkiye'nin ve Ortadoğu'nun sağlık, şifa ve dinlence merkezi haline gelmiştir.

Yalova'nın en önemli özelliklerinden biri süs bitkileri üreticiliğinin yaygın oluşudur. Yalova’nın tarihi M.Ö. 3000 buluntuları ile Prehistorik döneme dayanmaktadır. M.Ö. 700 yıllarında Kimmer istilası ve daha sonra Bithynia etkisi görülür.

Bithynia M.Ö. 74 yılında vasiyet yoluyla Roma'ya bağlanır. Daha sonra yörede Bizans etkisi görülür. Bizans hakimiyetinden sonra Osmanlı dönemi başlar. İstanbul' bağlı ilçe iken 1995 yılında il olmuştur. Yalova ili iklimi Akdeniz ve Karedeniz iklimleri arasında bir geçiş niteliği taşır. Kimi dönemlerde karasal iklim özelliklerini yansıtan Yalova'da yazlar sıcak ve kurak kışlar ılık ve bol yağışlıdır.YALOVA TANITIM VİDEOSU

 
 

YALOVA'DAKİ PROJELERİMİZ

Odoo - Sample 1 for three columns

KENT PLUS - YALOVA

KentPlus YALOVA Wellness SPA Resort, beingconstructed on 383.500 m2 area, is a focus ofinterest for local & foreign investors; with its163 blocks, 1001 flats, three 5 star thermal hotelsand the integrated unique landscape area of230.000m2.

Odoo - Sample 1 for three columns

ALLURE PARK HİLL - YALOVA

ALLURE PARK Project is being developed in Yalova’s the most demanded Thermal. It dominated by natural beauty, you would see thousands of acres of green landscapes, located in a position to refresh your mind with extensive and beautiful valley views..