Hakkımızda

 

 

LANDMART markası, ulusal ve uluslararası gayrimenkul pazarında çeyrek asırlık tecrübeye sahip kişiler tarafından oluşturuldu. Yerli ve yabancı yatırımcıların doğru, güvenilir ve sağlıklı karar almasında, LANDMART yakın bir zamanda “referans bir şirket” olma yolunda hızla ilerlemektedir. LANDMART, gayrimenkul pazarındaki “kurumsal çözümün tam karşılığı” olacak şekilde yapılanmaktadır. Profesyonel ve işinin uzmanı insanlardan oluşan ekiple birlikte, markanın güvenirliliğini ve profesyonelliğini en üst seviyeye taşımak, LANDMART çatısı altındaki herkesin en önemli hedefidir. 

Türkiye'nin OECD ve G20 ülkelerinde en yüksek büyüme oranına ulaşan ülkelerden biri olması, yatırımcı talebini olumlu yönde etkilemektedir. LANDMART Türkiye genelinde gayrimenkul sektörünün dinamiklerini yakından takip etmektedir. 

LANDMART pazar beklentilerini, bölgesel özellikleri, müşteri ihtiyaç ve taleplerini kapsamlı bir şekilde analiz eder. LANDMART, tüm ülke sathında, özellikle İstanbul’un en önemli lokasyonlarında A Plus ofis projeleri, ticaret merkezleri, tatil beldelerinde inşa edilen prestijli yaşam  ve lüks konut projeleri gibi geniş bir yelpazede yatırımcılara en fazla faydayı sağlayacak gayrimenkulleri portföyüne katmaktadır.

Landmart is a professional company that leads the sector without compromising its trust, reliability, honesty and high integrity from the day it was founded. It provides top notch quality services in the Real Estate development, sales and marketing fields with its expert team.