İSTANBUL'DA YENİ BİR YAŞAM..

YÜKSEK GETİRİLİ YATIRIM PROJELERİ

 

İSTANBUL HAKKINDA

İstanbul, Türkiye'nin en kalabalık, iktisadi ve kültürel açıdan en önemli şehri. İktisadi büyüklük açıdan dünyada 34., nüfus açısından belediye sınırları göz önüne alınarak yapılan sıralamaya göre Avrupa'da birinci sırada gelir. İstanbul Türkiye'nin kuzeybatısında, Marmara kıyısı ve Boğaziçi boyunca, Haliç'i de çevreleyecek şekilde kurulmuştur.  İstanbul kıtalararası bir şehir olup, Avrupa'daki bölümüne Avrupa Yakası veya Rumeli Yakası, Asya'daki bölümüne ise Anadolu Yakası denir. 

Tarihte ilk olarak 
üç tarafı Marmara Denizi, Boğaziçi ve Haliç'in sardığı bir yarım ada üzerinde kurulan İstanbul'un batıdaki sınırını İstanbul Surları oluşturmaktaydı. Gelişme ve büyüme sürecinde surların her seferinde daha batıya ilerletilerek inşa edilmesiyle 4 defa genişletilen şehrin 39 ilçesi vardır. Sınırları içerisinde ise büyükşehir belediyesi ile birlikte toplam 40 belediye bulunmaktadır.

Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul, M.S. 330 - 395 yılları arasında Roma İmparatorluğu, 395 - 1204 ile 1261 - 1453 yılları arasında Doğu Roma İmparatorluğu, 1204 - 1261 arasında Latin İmparatorluğu ve son olarak 1453 - 1922 yılları arasında Osmanlı İmparatorluğu'na başkentlik yaptı. Ayrıca, hilafetin Osmanlı Devleti'ne geçtiği 1517'den, kaldırıldığı 1924'e kadar, İstanbul İslamiyet'in de merkezi oldu.İSTANBUL'U DENEYİMLEYİN

 
 
 

 

İSTANBUL'DAKİ PROJELERİMİZ

Odoo - Sample 1 for three columns

SEA PEARL - ATAKÖY

İhtişamın şafağı..İstanbul’da yaşamakla İstanbul’u yaşamak arasındaki fark, bizim hikayemizin başlangıç noktası oldu. Denizsiz yaşanamazdı İstanbul. Muhteşem tarihi ve doğasında olan huzuruyla İstanbul'u dünyanın tercih ettiği, kalbin istediği her şeyi bulabileceği mega şehri yapmaktadır.

Odoo - Sample 1 for three columns

1COASTALCİTY - büyükçekmece 

Standartların en üst seviyede tutulduğu 1CoastalCity'de; Avrupa Yakası'nda 'Country' yaşam tarzını modern mimari eşliğinde yakalayacaksınız.

Odoo - Sample 1 for three columns

ÇENGELKÖY PARK EVLERİ

Doğayla bütünleşen modern mimarisi, villa & rezidansların her köşesinin aydınlık olmasını sağlıyor ve geleneksel Boğaz evlerinin tüm karakteristik özelliklerini bu muhteşem projeye taşıyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Proje hakkında bilgi ve fiyat için bize ulaşın.